• Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m

Symbol: 54344

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM4 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 2 m

22.11
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Patchcord światłowodowy


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM4
Typ włókna 50/125
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Długość kabla 2 m
Kolor Różowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,0300 kg
Waga brutto 0,0380 kg
Producent Qoltec
Długość kabla 2 m
Kolor Różowy
Waga netto 0,0300 kg
Waga brutto 0,0380 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM4
Typ włókna 50/125
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Wysokość opakowania 10 mm
Szerokość opakowania 206 mm
Głębokość / Długość opakowania 250 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie