• Qoltec Patchcord światłowodowy LC/APC - LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Symbol: 54019

Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/APC - LC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 2 m

14.92
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Opis produktu


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda


1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem G652D z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
2. Zakończenie: złącza LC/APC - LC/APC.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/APC - LC/APC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB</td>
Straty odbiciowe >60 dB
Długość kabla 2 m
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,0280 kg
Waga brutto 0,0380 kg
Producent Qoltec
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty
Waga netto 0,0280 kg
Waga brutto 0,0380 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Rodzaj złączy LC/APC - LC/APC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB
Straty odbiciowe >60 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Wysokość opakowania 260 mm
Szerokość opakowania 40 mm
Głębokość / Długość opakowania 200 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie