• Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | G652D | 2m

Symbol: 54361

Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: SC/APC Standard: G652D Długość kabla: 2 m

44.77
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Opis produktu


Pigtail światłowodowy marki Qoltec przeznaczony jest do przyłączania w przełącznicach kabli dystrybucyjnych. Pigtail cechuje się łatwym sposobem instalacji, obsługą szybkiej sieci transmisji światłowodowej, powtarzalnością pomiarów oraz niską tłumiennością. Wykonany z tworzywa pozwalającego na pracę w szerokim zakresie temperatur.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/APC
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Standard włókna G652D
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Polybag
Waga brutto 0,1180 kg
Waga netto 0,0680 kg
Producent Qoltec
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Waga netto 0,0680 kg
Waga brutto 0,1180 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Polybag
Rodzaj złączy SC/APC
Standard włókna G652D
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Wysokość opakowania 25 mm
Szerokość opakowania 180 mm
Głębokość / Długość opakowania 223 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie