• Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | G657A2 | 2m

Symbol: 54358

Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: LC/APC Standard: G657A2 Długość kabla: 2 m

33.84
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Opis produktu


Pigtail światłowodowy marki Qoltec przeznaczony jest do przyłączania w przełącznicach kabli dystrybucyjnych. Pigtail cechuje się łatwym sposobem instalacji, obsługą szybkiej sieci transmisji światłowodowej, powtarzalnością pomiarów oraz niską tłumiennością. Wykonany z tworzywa pozwalającego na pracę w szerokim zakresie temperatur.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/APC
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Standard włókna G657A2
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Waga brutto 0,0980 kg
Waga netto 0,0480 kg
Producent Qoltec
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Waga netto 0,0480 kg
Waga brutto 0,0980 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Rodzaj złączy LC/APC
Standard włókna G657A2
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Wysokość opakowania 20 mm
Szerokość opakowania 180 mm
Głębokość / Długość opakowania 225 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie