• Stabilizator napięcia prąd AVR 500 VA VOLT POLSKA

Symbol: 5AVR0500SE

Przedmiotem aukcji jest stabilizator napięcia prąd AVR 500VA VOLT POLSKA. AVR - z ang. Automatic Voltage Regulation (automatyczna regulacja napięcia) jest to urządzenie elektroniczne służące do automatycznej regulacji napięcia, podawanego na wejście stabilizatora. AVR umożliwia poprawę parametrów napięcia podawanego m.in: z sieci lokalnej lub z generatora prądotwórczego. Produkt nie zmienia kształtu napięcia, jeżeli źródło prądu jest sygnałem czysto sinusoidalnym, zostanie on przetworzony w takiej samej postaci. Dzięki temu rozwiązaniu stabilizator jest kompatybilny m.in. z: lodówkami, telewizorami, lampami, komputerami i wieloma innymi urządzeniami.

182.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 21 dni
Cena przesyłki 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Kurier DHL 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Kurier DHL (pobranie) 25
Kurier Inpost (pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.001 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Przedmiotem aukcji jest stabilizator napięcia prąd AVR 500VA VOLT POLSKA.

AVR - z ang. Automatic Voltage Regulation (automatyczna regulacja napięcia) jest to urządzenie elektroniczne służące do automatycznej regulacji napięcia, podawanego na wejście stabilizatora. AVR umożliwia poprawę parametrów napięcia podawanego m.in: z sieci lokalnej lub z generatora prądotwórczego.

Produkt nie zmienia kształtu napięcia, jeżeli źródło prądu jest sygnałem czysto sinusoidalnym, zostanie on przetworzony w takiej samej postaci. Dzięki temu rozwiązaniu stabilizator jest kompatybilny m.in. z: lodówkami, telewizorami, lampami, komputerami i wieloma innymi urządzeniami.

Stabilizator napięcia sieciowego AVR 500 łączy w sobie cechy 2 urządzeń: regulatora napięcia i urządzenia przeciwprzepięciowego.

Główną funkcją jest automatyczna regulacja napięcia podawanego na wejściu stabilizatora. Urządzenie poprawia parametry napięcia podawanego m.in. z sieci lokalnej lub generatora prądotwórczego. Tłumi również zakłócenia wprowadzane do sieci elektrycznej przez inne urządzenia.

Stabilizator AVR 500 współpracuje z takimi urządzeniami jak:

-Zestawy komputerowe, serwery, routery, modemy, podzespoły sieciowe

- Sprzęt RTV np. wzmacniacze i miksery audio, kolumny głośnikowe, sprzęt muzyczny, telewizory, wieże stereo, odtwarzacze CD-DVD, amplitunery itp.

Dane techniczne:

- Moc: 500 V

- Zakres napięcia wejściowego: 150-270V

- Częstotliwość wejściowa: 50 Hz

- Napięcie wyjściowe: 230 V

- Precyzja wyjściowa: 8%

- Czas opóźnienia: 180s/6s

- Zabezpieczenie: Przeciążeniowe, ponadnapięciowe, nadnapięciowe, temperaturowe, zwarciowe

- Wymiary: 20 x 14 x 12 cm

- Waga: 1,6 kg

Produkt bardzo dobrej jakości.

Podana cena dotyczy jednej sztuki.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie