• Qoltec Złącza światłowodowe LC/APC | Singlemode | 2.0 | Zestaw montażowy | 200szt.

Symbol: 54431

Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów. Złącza: LC/APC Typ włókna: Jednomodowy

347.04
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

złącze światłowodowe


Złącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu.

Złącza LC/APC


Zaletą złączy LC są ich niewielkie wymiary, co powoduje, że mogą być one wykorzystywane w miejscach, które mają duże zagęszczenie pól przełączeniowych. Posiadają one również system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. Złącza LC stosuje się w sieciach LAN, WAN oraz FTTD, na kolei, w sieciach telekomunikacyjnych, w sieciach telewizji kablowych oraz w technice pomiarowej. Złącze APC posiada spolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni, dzięki czemu zjawisko reflektancji zachodzące przy przejściu światła przez granicę ośrodków, ma znacznie mniejszy wpływ na tłumienie złącza.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas zestaw złączy światłowodowych objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Zawartość opakowania Kompletny zestaw do montażu złącza LC/APC - 200szt
Wymiary opakowania 200 x 200 mm
Rodzaj złączy LC/APC
Typ włókna Jednomodowy
Zastosowanie Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa.
Średnica kabla 2.0 mm
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,2820 kg
Waga brutto 0,2810 kg
Producent Qoltec
Zastosowanie Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa.
Zawartość opakowania Kompletny zestaw do montażu złącza LC/APC - 200szt
Waga netto 0,2820 kg
Waga brutto 0,2810 kg
Gwarancja 24 miesiące
Opakowanie Polybag
Rodzaj złączy LC/APC
Typ włókna Jednomodowy
Średnica kabla 2.0 mm
Wysokość opakowania 160 mm
Szerokość opakowania 20 mm
Głębokość / Długość opakowania 100 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie