• Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 2dB

Symbol: 54183

Tłumik światłowodowy odpowiada za dostosowanie mocy sygnału optycznego do urządzeń odbiorczych. Złącza: LC/UPC - LC/UPC Wersja: męsko - żeńska

24.06
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Tłumik światłowodowy


Tłumik światłowodowy odpowiada za dostosowanie mocy sygnału optycznego do urządzeń odbiorczych. Umieszczany jest w torze optycznym przed detektorem. Wielkość mocy optycznej po przejściu przez urządzenie mieści się w obszarze pracy odbiornika. Tłumik światłowodowy jest dostosowany do pracy ze złączami żeńskimi LC/UPC (F) oraz męskimi LC/UPC (M), a jego długość fali wynosi 1310nm - 1550nm. Montaż i demontaż tłumika światłowodowego przebiega w łatwy i wygodny sposób.

Złącza LC/UPC


Zaletą złączy LC są niewielkie wymiary złączy, co powoduje, że mogą być one wykorzystywane w miejscach, które mają duże zagęszczenie pól przełączeniowych. Posiadają one również system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. Złącza LC stosuje się w sieciach LAN, WAN oraz FTTD, na kolei, w sieciach telekomunikacyjnych, w sieciach telewizji kablowych oraz w technice pomiarowej. Złącze UPC posiada płasko spolerowane czoło ferruli. Z uwagi na ryzyko uszkodzenia, nie można parować ze sobą złącza APC i UPC.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Typ męsko - żeński
Typ włókna Jednomodowy
Tłumienność 2 dB
Długość fali 1310nm - 1550nm
Zastosowanie - telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe
Waga brutto 0,0030 kg
Waga netto 0,0010 kg
Opakowanie Polybag
Producent Qoltec
Zastosowanie - telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe
Waga netto 0,0010 kg
Waga brutto 0,0030 kg
Gwarancja 24 miesiące
Opakowanie Polybag
Typ męsko - żeński
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Typ włókna Jednomodowy
Tłumienność 2 dB
Długość fali 1310nm - 1550nm
Wysokość opakowania 90 mm
Szerokość opakowania 15 mm
Głębokość / Długość opakowania 50 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie