• Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 10m

Symbol: 54027

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 10 m

25.45
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Opis produktu


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda


1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem OM2 z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
2. Zakończenie: złącza LC/UPC - LC/UPC.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM2
Typ włókna 50/125
Średnica rdzenia włókna 50 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB</td>
Straty odbiciowe 35 - 39 dB
Długość kabla 10 m
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Kolor Pomarańczowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,1400 kg
Waga brutto 0,1450 kg
Producent Qoltec
Długość kabla 10 m
Kolor Pomarańczowy
Waga netto 0,1400 kg
Waga brutto 0,1450 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM2
Typ włókna 50/125
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB
Straty odbiciowe 35 - 39 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Średnica rdzenia włókna 50 µm
Wysokość opakowania 255 mm
Szerokość opakowania 20 mm
Głębokość / Długość opakowania 210 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie