• Qoltec Listwa antyprzepięciowa | 6 gniazd |2 x USB | 1.8m

Symbol: 50283

Listwa zasilająca z podświetlanym włącznikiem Quick Switch oraz ochroną przeciwprzepięciową Ilość gniazd sieciowych: 6 szt. z uziemieniem USB: 2 szt. typ A Długość przewodu: 1.8 m Napięcie znamionowe: 230V / 50Hz

66.90
szt. Do przechowalni
Opinie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.67 kg

Zamówienie telefoniczne: 607 342 031

Zapytaj o dostępność

Jedna listwa, wiele możliwości


listwa antyprzepięciowaSzukasz sposobu by podłączyć kilka urządzeń do jednego źródła prądu, co pozwoli na uporządkowanie kabli np. pod biurkiem, za telewizorem lub w kuchni? A może organizujesz miejsce pracy dla siebie i swoich pracowników, np. w biurze lub w warsztacie i chcesz przy okazji zadbać o swoje sprzęty?Najlepszym rozwiązaniem jest antyprzepięciowa listwa zasilająca. Jest dostępna w paru wariantach, co pozwoli Ci na wybór tej najlepiej spełniającej Twoje oczekiwania.


Quick Switch i działasz sprawnie


Wśród naszych produktów znajdziesz listwy o różnej ilości gniazdek i długości kabla, a to gwarantuje wybranie tej właściwej.Praktycznym elementem jest wbudowany podświetlany włącznik nożny Quick Switch. Gdy świeci, możesz być pewny, że Twoje urządzenia otrzymają swoją dawkę energii. To również wygoda bez konieczności schylania się. Gdy umieścisz listwę na podłodze przycisk pozwoli Ci na swobodne włączanie i wyłączanie zasilania.

Wzbogacone o porty USB


listwa antyprzepięciowaPosiadasz mnóstwo kabli w domu i za mało wtyczek? A może w firmie potrzebujesz większej ilości wolnych gniazd? Mamy na to rozwiązanie. Prezentowany modelposiada dwa gniazda USB, dzięki którym bezpośrednio podłączysz kabel i naładujesz swojego smartfona lub dowolny sprzęt bez konieczności podłączania całej ładowarki.


Elegancki design z myślą o Twoim komforcie


listwa antyprzepięciowaListwa będzieidealnie pasowała do wnętrz, wśród których ją umieścisz. Jest to możliwe m.in. dzięki klasycznej szarości obudowy. Zaprojektowaliśmy ją w oparciu o najnowsze trendy, łącząc elegancję z prostotą użytkowania. Spraw, aby najprostsze przedmioty codziennego użytku skomponowały się ze sobą tworząc harmonię.


Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest dla nas ważne


Chcąc zapewnić ochronę Tobie i innym użytkownikom urządzeń podłączonych do listwy wyposażyliśmy ją w szereg zabezpieczeń:
-zabezpieczenia antyprzepięciowe - do ochrony przed zbyt wysokim napięciem wykorzystaliśmy warystor, czyli niewielki element, który w momencie znacznego wzrostu napięcia powoduje wyłączenie listwy,
- przesłona ochronna we wszystkich gniazdach stanowiąca zabezpieczenie przed dziećmi - jest to szczególnie ważne w miejscach, w których dzieci są nieodłączną częścią życia,
- wykonanie z niepalnego materiału PP,
- ubezpieczenie OC.

Uzyskaj dodatkową przestrzeń


Wiemy, że coraz więcej urządzeń staje się SMART i doskonale zdajemy sobie sprawę z ilości potrzebnych kabli i ładowarek w domu lub biurze. Oprócz standardowego sprzętu domowego lub biurowego, podłączamy do zasilania np. słuchawki bluetooth, które zyskały ogromną popularność. Prezentowany model listwy Qoltec pozwoli Ci na zorganizowanie przestrzeni tak, aby ogrom kabli nie zaburzył Twojego poczucia estetyki.
Listwa posiada uchwyty, dzięki którym w prosty sposób umieścisz ją w konfiguracji pionowej (np. na ścianie) lub poziomej (np. pod biurkiem) tym samym schowasz nadmiar kabli oraz lepiej zorganizujesz swoją przestrzeń.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy ci na jakości kupowanego produktu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowana przez nas listwa zasilająca spełnia wymogi Zarządzenia EU 2002/96/EC. Do wszystkich też zostało dodane ubezpieczenie OC za szkody, które może wyrządzić wadliwy produkt. Są one także objęte gwarancją przez 24 miesiące od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Liczba gniazd typu E 6 szt.
Wtyczka Europejska
Długość przewodu zasilającego 1.8 m
Ochrona linii danych Nie
Włącznik Quick Switch - podświetlany włącznik
Quick Switch (kolor podświetlenia) Czerwony
Zabezpieczenia antyprzepięciowe Warystor 14D471K
Napięcie znamionowe 230 V AC
Prąd znamionowy 16 A
Częstotliwość 50 Hz
Maksymalne obciążenie 16A / 230V / 3680W
Porty USB 2xUSB / 2.1A / 5.0V / 10.5W
Pozostałe parametry Możliwość montażu na meblach Organizer kabla Obudowa wykonana z niepalnego PP Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Zabezpieczenie przed dostępem dla dzieci Spełnia wymogi Zarządzenia EU 2002/96/EC
Kolor Szary
Wymiary (G/D x Sz x W) 430 x 63 x 40 mm
Zawartość opakowania Listwa antyprzepięciowa
Głębokość / Długość opakowania [mm] 520
Szerokość opakowania [mm] 91
Wysokość opakowania [mm] 50
Waga netto 0,5940 kg
Waga brutto 0,6720 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Wtyczka Europejska
Częstotliwość 50 Hz
Zabezpieczenia - zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Warystor 14D471K - zabezpieczenie przed dostępem dla dzieci
Kolor Szary
Zawartość opakowania Listwa antyprzepięciowa
Gwarancja 5 lat
Materiał Tworzywo sztuczne (PP)
Informacje dodatkowe - możliwość montażu na meblach - obudowa wykonana z niepalnego PP - spełnia wymogi Zarządzenia EU 2002/96/EC - 1 rok ubezpieczenia OC za szkody wyrządzone podłączonym urządzeniom, spowodowane wadą produktu
Liczba gniazd typu E 6 szt.
Długość przewodu zasilającego 1.8 m
Ochrona linii danych Nie
Włącznik Quick Switch - podświetlany włącznik
Quick Switch (kolor podświetlenia) Czerwony
Napięcie znamionowe 230 V AC
Prąd znamionowy 16 A
Maksymalne obciążenie 16A / 230V / 3680W
Porty USB 2xUSB / 2.1A / 5.0V / 10.5W
Szerokość opakowania [mm] 91
Głębokość / Długość opakowania [mm] 520
Wysokość opakowania [mm] 50
Wymiary (G/D x Sz x W) 430 x 63 x 40 mm
Waga netto [kg] 0.5940
Waga brutto [kg] 0.6720
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie