• Qoltec Antena Wi-Fi dookólna | 10dBi | 36cm

Symbol: 57002

Antena Wi-Fi to produkt stworzony po to, by spełnić Twoje oczekiwania względem jakości oraz zasięgu sieci brzprzewodowej. Zapewnia ona działanie w najwyższym standardzie dzięki precyzji wykonania oraz zastosowaniu najlepszej klasy komponentów do jej produkcji.

Brak towaru
19.07
Wpisz swój e-mail
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zapytaj o dostępność

Wzmocnij swój sygnał


Bezprzewodowy Internet zrewolucjonizował rynek XXI w. Korzystamy z niego w naszych laptopach, czy też telewizorach. Oglądamy filmy, słuchamy muzyki, komunikujemy się z bliskimi. Możliwości, jakie daje nam obecnie Internet są nieporównywalne z tym, co miało miejsce kilka lat temu.
Słaby zasięg naszej domowej sieci,niska jakość odbieranego sygnału uniemożliwiają obejrzenie filmu bez buforowania. Technologia posunęła się do przodu, ale czy to oznacza, że powyższe sytuacje się nie zdarzają? Niestety nie. Niejednokrotnie zmagamy się z sytuacjami nie pozwalającymi nam na swobodne surfowanie po sieci, dlategomamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest nim antena Wi-Fi marki Qoltec, która w wyraźny sposóbzwiększy jakość oraz zasięg Twojej sieci bezprzewodowej.

Praktyczne rozwiązanie


Antena Wi-Fi została stworzona z myślą o poprawie jakości Twojego Internetu w domu lub też w firmie. Nasze rozwiązanie oferuje:
-wzmocnienie sygnału Wi-Fi - gwarantuje lepszą jakość oraz większy zasięg sieci bezprzewodowej,
- złącze RP-SMA - pozwala na bezpośrednie podłączenie anteny do access point'ów, routerów, czy też kart sieciowych posiadających kompatybilne złącze

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowana przez nas antena Wi-Fi objęta jest24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Częstotliwość pracy 2.400 - 2.483 GHz
Zysk 10 dBi
Wysokość 36 cm
Typ anteny Patykowa
Złącze anteny RP-SMA
Kolor Czarny
Waga netto 0,0380 kg
Waga brutto 0,0500 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Kolor Czarny
Waga netto 0,0380 kg
Waga brutto 0,0500 kg
Gwarancja 24 miesiące
Częstotliwość pracy 2.400 - 2.483 GHz
Zysk 10 dBi
Wysokość 36 cm
Typ anteny Patykowa
Złącze anteny RP-SMA
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie