• Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - SC/UPC | Simplex | Multimode

Symbol: 54146

Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów wielomodowych. Złącza: LC/UPC - SC/UPC Typ: Simplex

Brak towaru
19.28
Wpisz swój e-mail
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier DPD 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier DPD (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zapytaj o dostępność

Opis produktu


Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach LC/UPC - SC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.

Schemat światłowodu wielomodowego


Sygnał w światłowodzie wielomodowym pozwala na rozchodzenie się w nim modów światła o różnych wielkościach. Poprzez rozpowszechnianie wielu modów światła w światłowodzie, następuje tzw. dyspersja modowa, czyli rozmycie sygnału. Takie zjawisko ma wpływ na zmniejszanie prędkości oraz odległości transmisji. Światłowód wielomodowy jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy nie występuje konieczność transmisji na odległości większe niż 5 km.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - SC/UPC
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowy
Tłumienność <0.3 dB</td>
Obudowa Metal
Materiał Ceramika
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Waga brutto 0,0100 kg
Waga netto 0,0090 kg
Producent Qoltec
Waga netto 0,0090 kg
Waga brutto 0,0100 kg
Gwarancja 24 miesiące
Materiał Ceramika
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Typ Simplex
Rodzaj złączy LC/UPC - SC/UPC
Typ włókna Wielomodowy
Tłumienność <0.3 dB
Obudowa Metal
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie