• Allen & Heath SQ-6

Brak towaru
16000.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Kurier DPD (Pobranie) 25
Kurier DHL (pobranie) 25
Kurier Inpost (pobranie) 25
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Brak towaru
Waga 13.3 kg
Zapytaj o dostępność

Przedmiotem aukcji jest mikser cyfrowy ALLEN & HEATH SQ 6, 48 kanałów + szkolenie

Jest to cyfrowy mikser nowej generacji, zasilany rewolucyjnym silnikiem FPGA XCVI 96 kHz. Stworzony z myślą o doskonałości w wymagających środowiskach, takich jak AV, eventy korporacyjne, produkcje na żywo itp. SQ-6 oferuje wierność dźwięku o wysokiej rozdzielczości i bardzo niskie opóźnienie wynoszące <0,7 ms.

Konsola posiada 24 wyjątkowe, wbudowane przedwzmacniacze mikrofonowe oraz 8 stereofonicznych silników FX z dedykowanymi kanałami powrotu i dostępem do renomowanej biblioteki RackExtra FX.

SQ jest naturalnym wyborem dla konfiguracji z odsłuchem dousznym, zapewniając 12 miksów stereo (konfigurowalnych jako grupy lub auxy), podczas gdy Automatic Mic Mixing czyni go doskonałym wyborem dla konferencji, rozmów panelowych i wielu innych.

Dodatkowo gratis oferujemy:

- szkolenie z obsługi,

- pomoc techniczną przy ustawieniach,

- wstępną konfigurację wg życzeń klienta (klient podaje skład zespołu, muzyków, a my przypiszemy, nazwiemy, zaprogramujemy dla nich kanały oraz scenę).

 

SQ jest wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do uzyskania perfekcyjnego miksu.

Każde z 48 wejść posiada HPF, superszybką bramkę z sidechain’em i filtrem, 4-pasmowy korektor parametryczny oraz kompresor Peak/RMS do sterowania i kształtowania poziomów i transjentów.

Miksy posiadają zarówno parametryczny, jak i 28-pasmowy korektor graficzny wraz z kompresorem w standardzie, wszystkie gotowe do włączenia w razie potrzeby. Rdzeń XCVI pozwala nawet na to, aby każdy kompresor w SQ miał własną równoległą ścieżkę, bez obaw o fazę czy spójność.

 

Allen & Heath SQ-6 z wtyczkami Add-On Plug-Ins

DEEP – sprawdzony na niezliczonych światowych trasach z międzynarodowymi artystami, system przetwarzania DEEP z naszego nagradzanego systemu cyfrowego miksowania dLive jest teraz dostępny w Twoim SQ.

Brak sprzętu firm trzecich, brak dodatkowych opóźnień, brak kłopotów – tylko studyjna jakość przetwarzania na każdym kanale.

RackExtraFX – RackExtra FX Add-Ons rozszerza SQ FX Rack o nowe, wydajne procesory.

Wybierz idealny zestaw procesorów, dostosowany do Twoich specyficznych wymagań.

 

RackExtra FX

SQ jest uzbrojony w 8 stereofonicznych silników FX i jest wyposażony w uznaną bibliotekę RackExtra, zawierającą emulacje legendarnych klasycznych pogłosów, bramkowanych pogłosów, opóźnień, modulatorów i innych. Każdy silnik ma swój własny dedykowany powrót stereo, więc nie musisz wykorzystywać żadnego z 48 kanałów wejściowych.

Możliwość rozbudowy do 48 mikrofonów

SQ-6 posiada wszystkie wbudowane wejścia/wyjścia, których potrzebujesz do samodzielnej pracy. Dzięki inteligentnemu portowi SLink, SQ może być również rozszerzony do 48 wejść mikrofonowych poprzez rodzinę ekspanderów rackowych i stage boxów 96 kHz i 48 kHz (np. AB168, AR2412, AR84 i DX168), co czyni go elastycznym rozwiązaniem dla właścicieli innych cyfrowych systemów Allen & Heath. Możesz również podłączyć swoje SQ bezpośrednio do innego SQ lub nawet systemu dLive.

 

Dante, Waves i więcej

SQ to centralny element rosnącego ekosystemu aplikacji, ekspanderów, sieci audio, mikserów osobistych i wielu innych, pozwalający łączyć, dostosowywać i rozszerzać treść serca systemu.

Jest również kompatybilny z wiodącymi standardami sieci audio – dodaj kartę sieci audio, taką jak Dante lub Waves, do portu I/O SQ i jesteś gotowy do integracji z zainstalowanymi systemami, udostępnij cyfrowy Split FoH / Monitor i wiele więcej.

Zaawansowana technologia AMM

Zaawansowane automatyczne miksery mikrofonowe SQ (AMM) sprawiają, że jest to naturalny wybór do miksowania konferencji, rozmów panelowych i programów telewizyjnych. Są one również w pełni zintegrowane z mikserem, bez dodatkowych opóźnień, dzięki czemu nie trzeba kierować dźwięku do wewnętrznego racka DSP lub zewnętrznego systemu wtyczek. Dwa w pełni niezależne 24-kanałowe systemy AMM mogą być wykorzystywane w dwóch strefach lub połączone w jeden 48-kanałowy system AMM w przypadku większych imprez.

 

Panel główny SQ jest skupiony wokół 7″ ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości, otoczonego szeregiem podświetlonych enkoderów, które tworzą intuicyjną, zintegrowaną mieszankę wyraźnego wizualnego podglądu i natychmiastowej, praktycznej kontroli. Kanały i miksy można „przeciągać i upuszczać” na dowolny channel strip.

Ponadto istnieje możliwość indywidualnego nadawania nazw i kodowania za pomocą kolorów. Pozwala to zbudować środowisko miksowania, które odzwierciedla Twój własny tok pracy. Każdy channel strip jest wyposażony w opatentowany system wskaźników kanału Chromatic, zapewniający natychmiastowy odczyt poziomu dzięki zastosowaniu diod LED o zmiennej jasności i kolorze.

 

Elastyczne wielościeżkowe nagrywanie

Zintegrowany SQ-Drive umożliwia szybkie i łatwe nagrywanie 96 kHz w trybie wielościeżkowym lub stereo bezpośrednio na USB lub dysk. Brak konfiguracji oprogramowania, brak problemów ze sterownikami kart dźwiękowych i brak dodatkowego laptopa, który trzeba przynieść na koncert. Napęd SQ-Drive to również inteligentny sposób zarządzania muzyką.

Dostępny jest również wbudowany interfejs audio 32×32 96 kHz do nagrywania wielościeżkowego, tworzenia kopii zapasowych ścieżek lub wirtualnej kontroli dźwięku. Interfejs jest kompatybilny z Core Audio i ASIO i jest wyposażony w funkcje sterowania MIDI i DAW.

Aplikacje SQ

Istnieją dwie podstawowe aplikacje dla SQ – SQ MixPad dla inżynierów i SQ4You dla wykonawców.

Aplikacja SQ MixPad jest dostępna za darmo na platformach iOS, Android, Windows i macOS, zapewniając edycję offline i bezprzewodowe lub przewodowe sterowanie głównymi funkcjami miksowania.

SQ4You jest osobistą aplikacją towarzyszącą mikserom serii SQ, pozwalającą maksymalnie 8 wykonawcom kontrolować własne miksy z urządzeń z systemem Android lub iOS. Dzięki temu inżynier dźwięku może skoncentrować się na brzmieniu systemu frontowego.

Ultimate IEM Mixer

Z 12 miksami stereo, superniskimi opóźnieniami oraz zarówno parametrycznym, jak i graficznym korektorem na każdym miksie, SQ jest idealnym towarzyszem dla konfiguracji z odsłuchem dousznym.

ME Personal Mixing System

SQ jest w pełni kompatybilny z ME Personal Mixing System, pozwalając wykonawcom na przejęcie kontroli nad ich własnymi miksami monitorowymi. Dowolna liczba mikserów ME-1 i ME-500 może być połączona łańcuchowo z portem SLink miksera lub z podłączonym zdalnym ekspanderem.

 

Dane techniczne:

- 96 kHz przetwarzanie FPGA

- 48 kanałów wejściowych

- DEEP Processing

- 25 suwaków / 6 warstw

- 12 miksów stereo + LR

- 3 x Stereo Matrix

- 8 silników Stereo FX + dedykowane powroty

- 7″ ekran dotykowy

- Port SLink do zdalnego odtwarzania dźwięku/rozszerzenia

- 64-kanałowy port I/O dla sieci audio

- Interfejs audio USB 32×32

- Nagrywanie bezpośrednie SQ-Drive na USB

- Wyjście AES

- Chromatyczny pomiar kanałów

- Zintegrowane oświetlenie LED

- Dedykowane kontrolery fizyczne

- 16 SoftKeys z możliwością przypisania

- 4 Soft Rotaries z możliwością przypisania

- Wyświetlacze LCD na każdym kanale

Podana cena dotyczy jednej sztuki.

Dodatkowo gratis oferujemy:

- szkolenie z obsługi,

- pomoc techniczną przy ustawieniach,

- wstępną konfigurację wg życzeń klienta (klient podaje skład zespołu, muzyków, a my przypiszemy, nazwiemy, zaprogramujemy dla nich kanały oraz scenę).

 

 

 

 

 

 

 

ALLEN & HEATH SQ 6 mikser cyfrowy + szkolenie
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie